O nas

Poznajmy się nieco bliżej!

Nasza historia

Czysta fantazja

Nasza firma, zajmująca się produkcją świeczek i kadzideł domowej roboty, narodziła się z pasji i nagłej inspiracji do tworzenia aromatycznych produktów, które mogą wnosić do domów intrygujące zapachy i tworzyć atmosferę relaksu.

Wszystko zaczęło się od jednej prostej świeczki, którą współwłaścicielka firmy, Samantha, stworzyła jako prezent dla przyjaciela. To było wspaniałe doświadczenie, które połączyło jej miłość do ręcznej pracy z fascynacją i różnorodnością aromatów. Samantha, wraz ze swoją partnerką- Nikolą zaczęła eksperymentować z różnymi olejkami eterycznymi, woskami i mieszankami zapachowymi, tworząc unikalne kompozycje aromatyczne.

Nagła chęć stworzenia sklepu internetowego pojawiła się, gdy zrozumieliśmy, że jej pasja może stać się czymś więcej niż tylko hobby. Chcieliśmy podzielić się swoimi wyjątkowymi produktami z innymi ludźmi. Dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół, postanowiliśmy założyć firmę, która oferuje ręcznie wykonane świeczki i kadzidła, oraz ozdoby do każdego domu, wzbogacając tym samym życie innych o piękne zapachy i atmosferę relaksu.

Wkrótce potem, nasz sklep internetowy powstał, więc z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy produkcję i promocję naszych produktów. Dziś jesteśmy dumni z naszego rozwoju i zadowoleni, że możemy dostarczać nasze produkty do każdego domu, dodając uroku i relaksu do codziennego życia.

Dlaczego my?

Nasze produkty są wykonywane w 100% przez nas i z naturalnych surowców. Są przede wszystkim ekologiczne, jak i ekonomiczne.

Co dalej?

Nie zamierzamy stać w miejscu! Z każdym dniem eksperymentujemy z różnymi wariantami obecnych produktów, jak i stworzeniem nowych. Chcemy, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, coś prostego, lub bardziej niestandardowego. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów i traktujemy je priorytetowo.

Masz propozycję?

Tak jak pisaliśmy, chętnie wysłuchamy również i Twojej propozycji. Jeśli masz pomysł na ciekawą świeczkę, nietuzinkową ozdobę, bądź zupełnie coś innego to koniecznie skontaktuj się z nami poprzez formularz w zakładce “Kontakt”, bądź drogą mailową na adres kontakt@niezle-ziolko.com.pl. Z pewnością  rozważymy Twoją sugestię!

Shopping Cart
Scroll to Top